« Srpanj 2018 »

OBJAVA REZULTATA JAVNOG POZIVA ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE ZA OSME RAZREDE – EKSKURZIJA U ŠK.G. 2018./2019.

Na javni poziv pristigle su 2 ponude. Javno otvaranje ponuda sukladno čl. 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole provedeno je 25. svibnja, 2018. g. u 19,10 sati u prostorijama škole.

Povjerenstvo je odabralo obje pristigle ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku, obzirom da obje ispunjavaju uvjete određene javnim pozivom. Roditeljski sastanak će se održati u utorak, 5. 6. 2018.g s početkom u 12,30 sati  u prostorijama škole.

Pristigle ponude koje ispunjavaju uvjete su:

1.  „KVARNER EXPRESS“, Supilova 38, Split

2. „PERLA SVJETSKA PUTOVANJA“, A. Starčevića 16, Imotski

Pozivamo predstavnike agencija da na roditeljskom sastanku prezentiraju svoju ponudu.

Konačnu odluku odabira davatelja usluge za organiziranje škole u prirodi donijet će roditelji na roditeljskom sastanku.

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva dostupan je ovdje.

JAVNI POZIV ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE - EKSKURZIJA ZA OSME RAZREDE

U nastavku se nalazi obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioičke nastave.

/upload/os-hvar/images/newsimg/874/File/obrazac_poziva_za_organizaciju_visednevne_izvanucionicke_nastave.pdf

ODLUKA O ODABIRU PONUDE ZA ŠKOLU U PRIRODI

Dana 21. 2. 2018. g. na zajedničkom roditeljskom satanku četvrtog a i četvrtog b razreda OŠ Hvar odlučeno je da će davatelj usluge organizacije Škole u prirodi 2018. godine biti Putnička agencija Magellan, Plinarska 2, 21 000 Split.

Tekst Odluke možete pogledati ovdje

Zapisnik sa zajedničkog roditeljskog sastanka možete vidjeti ovdje.

OBJAVA REZULTATA JAVNOG POZIVA ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE ZA ČETVRTE RAZREDE - ŠKOLA U PRIRODI , ŠK.G 2017./2018.

Na javni poziv pristigle su 4 ponude. Javno otvaranje ponuda sukladno čl. 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole provedeno je 05. veljače, 2018. g. u 13,00 sati u prostorijama škole.

Od pristiglih ponuda Povjerenstvo je odabralo sve četiri pristigle ponude koje će biti predstavljene na roditeljskom sastanku, obzirom da sve ispunjavaju uvjete određene javnim pozivom. Roditeljski sastanak će se održati u srijedu, 21.2. 2018.g s početkom u 12,30 sati  u prostorijama škole.

Pristigle ponude koje ispunjavaju uvjete su:

1. F-TOURS, Trg hrvatske bratske zajednice 2, 21000 Split

2. ERIDAN, Fuležina 12, 21216 Kaštel Stari

3. KVARNER EXPRESS, Rendićeva 11, poslovnica Supilova 38, 21000 Split

4. MAGELLAN, Plinarska 2, 21000 Split

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva dostupan je u nastavku.

Zapisnik

sa sastanka Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za učenike četvrtih razreda Osnovne škole Hvar u šk. god. 2017./2018.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 05. 02. 2018. u 13,00 sati, u prostorijama škole održan je sastanak Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za učenike četvrtih razreda Osnovne škole Hvar u šk. god. 2017./2018Sastanku je prisustvovalo  5 članova Povjerenstva:

1. Nada Jeličić, ravnateljica
  2. Zrinka Zokić, dipl.učiteljica RN
  3. Lea Bojanić, učiteljica RN
  4. Fani Carić Ćurin, predstavnik roditelja
  5. Marina Roso, predstavnik roditelja

Na sastanku Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za učenike četvrtih razreda utvrđuje se da su pristigle ponude sljedećih agencija:

1. F-TOURS, Trg hrvatske bratske zajednice 2, 21000 Split

2. ERIDAN, Fuležina 12, 21216 Kaštel Stari

3. KVARNER EXPRESS, Rendićeva 11, poslovnica Supilova 38, 21000 Split

4. MAGELLAN, Plinarska 2, 21000 Split

Nakon razmatranja prikupljenih ponuda, Povjerenstvo je na sastanku u ponedjeljak, 05. 02. 2018.g ustanovilo da sve četiri ponude udovoljavaju uvjetima i odabralo sve četiri ponude koje će se razmatrati na skupnom roditeljskom sastanku dana 21.2. u 12,30  sati.

U Hvaru, 05.02.2018.

Zapisničar:

Lea Bojanić

U nastavku se nalazi obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za četvrte razrede- škola u prirodi

/upload/os-hvar/images/newsimg/790/File/obrazac_poziva_za_organizaciju_visednevne_izvanucionicke_nastave-1.pdf